• BIST 104.918
  • Altın 147,092
  • Dolar 3,4930
  • Euro 4,1820
  • İstanbul 23 °C
  • Ankara 19 °C

Aygaz Otogaz ve Sahibinden.Com'dan Tasarruflu İşbirliği

Aygaz Otogaz ve Sahibinden.Com'dan Tasarruflu İşbirliği
Aygaz Otogaz ve Sahibinden.Com'dan Tasarruflu İşbirliği

Otogaz sektörünün lider markası Aygaz Otogaz, sahibinden.com ile yaptığı yeni işbirliğiyle LPG kullanmak isteyen herkese Aygaz Otogazın ekonomik faydasını anlatacak. İşbirliği kapsamında sahibinden.com otomobil kategorisinde LPG ve benzinli araç araması yapan kullanıcılar, ilan sayfalarında yer alan ”Tasarruf Hesaplama Uygulaması” sayesinde Aygaz Otogaz kullandıklarında elde edecekleri yıllık kazancı hesaplayabilecek ve 100 TL’ye varan otogaz hediyesi kazanabilecekler.

İstanbul, 11 Mart 2016 - Otogaz sektörünün lider markası Aygaz Otogaz, internet üzerinden 2’nci el araç alım satımı için en etkin platform olan ve aylık 33,5 milyon tekil ziyaretçinin 4 milyar sayfa görüntülediği sahibinden.com ile yeni bir işbirliği başlattı.

31 Mayıs’a kadar sürecek işbirliği kapsamında sahibinden.com otomobil kategorisinde LPG ve benzinli araç araması yapan kullanıcılar, sayfada yer alan ”Tasarruf Hesaplama Uygulaması”yla karşılaşacaklar. sahibinden.com kullanıcıları bu uygulama sayesinde, araçlarının özelliklerine ve araçları ile yaptıkları yıllık kilometre bilgisine göre Aygaz Otogaz kullanımının benzin kullanımına göre tasarruf oranını, dönüşüm masrafının geri dönüş süresini ve Aygaz Otogaz’la elde edecekleri yıllık kazancı hesaplayabilecekler.

Bu uygulamayla tasarruflarını hesaplayan ve araç yakıt tipini seçerek iletişim bilgilerini dolduran benzinli araç sahipleri, araçlarını otogaza dönüştürdükleri takdirde 100 TL değerinde hediye otogaz kazanacaklar. LPG’li araç kullanıcıları ise, 50 TL ve üzeri otogaz alımında anında kullanabilecekleri 10 TL hediye otogazın sahibi olacaklar. Hediye puanlar Aygaz ve Mogaz istasyonlarında kullanılabilecek.

Otogaz kullanan ortalama bir tüketici, %37* oranında yakıt tasarrufu sağlarken, aracının dönüşüm masrafını 1 yıldan kısa sürede amorti edebiliyor. Tüketiciler, otogazın tasarrufuna ek olarak, Aygaz Otogazın geliştirilmiş formülü ile %2,7 oranında ek tasarruf sağlayabiliyor.

*%37 yakıt tasarrufu, Ocak-Ekim 2015 dönemi Aygaz İstanbul pompa tavan satış fiyatı ile, İstanbul ilinde en fazla satış yapan ilk 5 akaryakıt firmasının (EPDK’nın Ocak - Ekim 2015 Dönemi Dağıtıcıların Akaryakıt Satışları raporuna göre Kurşunsuz Benzin 95 Oktan üründe pazar payı en yüksek olan ilk 5 firma) benzin pompa tavan satış fiyatı ortalamaları arasında hesaplama yapılarak elde edilmiştir. Herhangi bir bayideki otogaz LPG satış fiyatı veya akaryakıt satış fiyatı, söz konusu ilan edilen tavan satış fiyatlarını geçmemek kaydıyla farklı olabilir

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Nakit Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 212 3545454 Faks : +90 212 356 47 88