• BIST 104.001
  • Altın 145,505
  • Dolar 3,5061
  • Euro 4,1839
  • İstanbul 23 °C
  • Ankara 30 °C

Case IH, bu yılın ilk büyük toplu satışını yaptı

Case IH, bu yılın ilk büyük toplu satışını yaptı
Case IH, bu yılın ilk büyük toplu satışını Balıkesir Gönen’de Mutlular Çeltik’e yaptı.22 adetten CaseIH JX 110modelinden oluşan traktör filosu Mutlular Çeltik’e,özel bir törenle teslim edildi

Case IH, bu yılın ilk büyük toplu satışını Balıkesir Gönen’de Mutlular Çeltik’e yaptı.

22 adetten CaseIH JX 110modelinden oluşan traktör filosu Mutlular Çeltik’e,özel bir törenle teslim edildi.

 

Balıkesir, 18 Mart 2016 –Profesyonellerin tercihi CASE IH, bu yılın ilk büyük filo satışını Balıkesir Gönen’de gerçekleştirdi.

 

Türkiye’nin en büyük çeltik üreticilerinden Mutular Çeltik’in gerçekleştirdiği toplu alım, 22 adet CaseIH JX 110 modeliden oluşuyor.

 

Mutlular Çeltik’e gerçekleştirilen bu satış aynı zamanda, Marmara Bölgesi’nde kamu hariç tek seferde yapılan ilk büyük toplu satınalma da oldu.

22 adetten oluşan CaseIH JX 110traktör filosu Mutlular Çeltik’e özel bir törenle teslim edildi.

 

CaseIH JX 110 Serisi

Profesyonel çiftçilerin tercih ettiği traktör markası CaseIH, 110 HP güç üreten, turbo- intercooler aspirasyon sistemine sahip motor güç ve yakıt ekonomisini harmanlayan traktörleri CaseIH JX110 serisinde çiftçiler ile buluşturuyor.

 

12 ileri 12 geri dişli kutusuna sahip Case IH JX110 modelinde standart olarak kullanılan Powershuttle ileri-geri mekik kolu; debriyaja basılmasına gerek duyulmadan ileri-geri yapılmasına imkan verirken sıra sonu dönüşlerde yaşanan kaybı en aza indirerek yakıt tasarrufu da sağlıyor.

 

Kaporta dizaynı, kullanıcı konforunu en üst seviyeye taşıyan kabini ve platform dizaynı ile CaseIH JX 110; kullanıcıların beklentilerini en üst seviyeye taşıyor. Güçlü ve ekonomik motoru, sağlam hidrolik sistemi ile Case IH JX110 modeli kullanıcılarından tam not alıyor.

 

TürkTraktör Hakkında

Türkiye otomotiv sanayinin halen faaliyette olan ilk üreticisi olarak 1954 yılında faaliyete geçen TürkTraktör, bugün Avrupa’nın en büyük traktör üreticileri arasında yer almaktadır. TürkTraktör’ün 1955 yılında 815 adet olan yıllık üretim adedi, 2015 yılı sonunda 47.000 adedi aşkın durumdadır. Türkiye'de kesintisiz 9 yıldır pazar lideri olan TürkTraktör, bugüne kadar toplam 130’un üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir. Koç Topluluğu ile dünyanın en büyük traktör üreticilerinden CNHI'in ortak olduğu şirketin hisselerinin yüzde 24,9'u BIST’de' işlem görmektedir. Şirketin ikinci üretim tesisi TürkTraktör Erenler fabrikası, Haziran 2014 itibariyle üretime başlamıştır. TürkTraktör; Case IH, New Holland ve Steyr marka traktör üretimi, ziraat ekipmanları ve iş makineleri distribütörlüğünün yanı sıra; New Holland TDD serisi ve Case IH JX seri traktörlerin dünyadaki tek tasarım ve ana üretim merkezi, Utility Light seri traktör ve transmisyonların dünyadaki tek üretim merkezi, TDD serisi transmisyonlar için dünyadaki tek mühendislik ve üretim merkezi S8000 seri motorların ana üretim merkezidir. Ankara ve Erenler’de bulunan Türk Traktör tesislerinde 3 bini aşkın kişi çalışmaktadır. "Bugün ve gelecekte modern tarıma yön veren şirket olmak" ilkesiyle hareket eden TürkTraktör, ülkemizin tarım ekonomisinde verimliliğin en büyük destekçisi ve 60 yılı aşkın deneyimiyle 23 milyonluk kırsal nüfusumuzun refahını artıran gerçek bir dosttur

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Nakit Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 212 3545454 Faks : +90 212 356 47 88