• BIST 105.324
  • Altın 146,596
  • Dolar 3,4727
  • Euro 4,1687
  • İstanbul 24 °C
  • Ankara 12 °C

FUARIN EN BÜYÜK TEKNESİ VE DAHA FAZLASI

FUARIN EN BÜYÜK TEKNESİ VE DAHA FAZLASI
Bugün görkemli bir VIP daveti ile basın açılışı yapılan ve 13-21 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek BOAT SHOW’un parlayan yıldızı NUMARINE YATCH oldu

Bugün görkemli bir VIP daveti ile basın açılışı yapılan ve 13-21 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek BOAT SHOW’un parlayan yıldızı NUMARINE YATCH oldu. Numarine 60 FLY’ın dünya premierini yapan, 78 FLYBRIDGE EVOLUTION ile 300 teknenin yer aldığı fuarın en büyüğü olarak fark yaratan Numarine, 1. Salon’da ulusal ve uluslar arası deniz tutkunlarını ağırlıyor.

 

Deniz sevdalılarının 9 yıldır büyük bir heyecanla katıldığı CNR Avrasya Boat Show kapılarını yarın açtı. Dünyada karada yapılan ikinci en büyük tekne ve yat fuarı olan CNR Avrasya Boat Show, mega yat, tekne, bot, yelkenlilerin yanı sıra amatör balıkçılığa dair malzemeler, deniz tekstil ürünleri, dalgıç malzemeleri gibi sektörle ilgili tüm aksesuar ve ekipmanların dahil olduğu 1000 marka ile yerli ve yabancı ziyaretçilerini bekliyor.

 

Fuarın Parlayan Yıldızı: NUMARINE YATCH

Bu yıl fuarın parlayan yıldızı olarak ön plana çıkan Numarine Yatch, motor yat üretiminde dünyada ilk üçte, ülkemizde ise ilk akla gelen marka olarak son yıllarda büyük bir atılım içinde. Ömer Malaz’ın kurduğu Numarin Yatch, fuara dünya premierine’i ve Türkiye lansmanını yaptığı Numarine 60 FLY’ın yanı sıra fuarda sergilenen 300 tekne arasında “en büyük ve “en pahalı” tekne olan 78 FLYBRIDGE EVOLUTION ve NUMARINE 70FLY katılıyor.

 

Çapıcı ve Etkileyici: Fuarın En Büyüğü 78 FLYBRIDGE EVOLUTION

Orjinal konseptin çarpıcı ve füturistik çizgilerle birleştiği 78 FLYBRIDGE EVOLUTION, mevcut flybridge motor yatları arasında taze bir estetik yarattı. Tasarımını Can Yalman’ın yaptığı 78 Fly Evo; sekiz misafir, üç mürettebat konaklama kapasitesine sahip.

23metre 98 santim boyunda, 5 metre 78 santim genişliğinde, 36, 700 kg ağırlığındaki tekne AVRASYA BOAT SHOW’un en büyüğü olarak ön plana çıkarken, tam merkezinde yer alan salon, konforu ön plana alan yerleşimi, üstün performansı, yenilikçi teknolojileri ve lüks dinlenme aranjmanından oluşan yüksek sosyalleşebilme düzeni ile doğal ışık alan iç bölümleriyle ilgi çekti.

 

Dışarıda, daha çok sosyalleşebilmek için dizayn edilen geniş pruva, kıç taraftaki oturma ve yemek alanı daha büyük tekne hissini vurgulayan 78 FLYBRIDGE EVOLUTION, çevik olması için dizayn edilen tasarımı ile tekne sahiplerinin gözdesi.

 

Dünya Sahnesine Bugün Çıktı: NUMARINE 60 FLY

Dünya premiere’ini Avrasya Bot Show’da bugün yapan NUMARINE 60 FLY 18 metre 40 santim boyunda, sportif bir dizaynla dikkat çekici bir stile sahip. Bol açık alanlar ve iyi aydınlatılmış iç alan Numarine’in geleneksel ve karakteristik düzenini yansıtıyor. 60’ların kategorisinde en yüksek hacme sahip olması için tasarlanan Flybridge 60 tasarımcısı Can Yalman tarafından konfor ve neşe baz alınarak tasarlandı. 3 misafir kabininin hepsi kendi tuvaletine sahipken ana kamarasında nefes kesici bir manzara için, deniz seviyesinde dev pencereler bulunuyor. Havuzluktaysa büyük bir U düzeninde oturma grubu ve geniş bir yemek masası estetiği tamamlıyor. Kıç bölümünde ise garaj ya da mürettebat kamarası için geniş bir alan bulunuyor.

 

Deniz üstünde benzersiz bir konfor ve rahat bir sürüş için tasarlanan Numarine Yatch teknelerini 21 Şubat tarihine kadar açık kalacak CNR Avrasya Boat Show 1. Salon’da ziyaret edebilirsiniz.

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Nakit Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 212 3545454 Faks : +90 212 356 47 88