• BIST 76.031
  • Altın 128,252
  • Dolar 3,3875
  • Euro 3,6469
  • İstanbul 7 °C
  • Ankara 2 °C

Futbol: Haftanın programı

Futbol: Haftanın programı
- Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 27. hafta maçları oynanacak - Spor Toto 2. Lig'e 30, Spor Toto 3. Lig'e ise 33. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek

 

İSTANBUL (AA) - Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 27, Spor Toto 2. Lig'de 30, Spor Toto 3. Lig'de ise 33. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

 

- Spor Toto Süper Lig

 

Yarın:

13.30 Gençlerbirliği-Torku Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)

19.00 Eskişehirspor-Galatasaray (Eskişehir Atatürk)

3 Nisan Pazar:

13.30 Medipol Başakşehir-Mersin İdmanyurdu (Başakşehir Fatih Terim)

13.30 Medicana Sivasspor-Bursaspor (Sivas 4 Eylül)

16.00 Antalyaspor-Akhisar Belediyespor (Antalya)

19.00 Fenerbahçe-Osmanlıspor (Ülker)

4 Nisan Pazartesi:

19.00 Çaykur Rizespor-Kayserispor (Çaykur Didi)

20.00 Kasımpaşa-Beşiktaş (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

 

- PTT 1. Lig

 

Yarın:

13.30 1461 Trabzon-Multigroup Alanyaspor (Hüseyin Avni Aker)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Denizlispor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Karşıyaka-Adanaspor (İzmir Atatürk)

18.30 Adana Demirspor-Göztepe (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

3 Nisan Pazar:

13.30 Boluspor-Kardemir Karabükspor (Bolu Atatürk)

13.30 Alima Yeni Malatyaspor-Balıkesirspor (Malatya İnönü)

16.00 Samsunspor-Vartaş Elazığspor (Samsun 19 Mayıs)

18.30 Şanlıurfaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Şanlıurfa GAP Arena)

4 Nisan Pazartesi:

18.00 Altınordu-Giresunspor (İzmir Atatürk)

 

- Spor Toto 2. Lig

 

Beyaz Grup

---------------

3 Nisan Pazar:

14.30 Hacettepe-Bayrampaşa (Cebeci İnönü)

14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Sarıyer (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

14.30 Bandırmaspor-Menemen Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

14.30 Alpedo Kahramanmaraşspor-Pendikspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

14.30 Kırklarelispor-Ümraniyespor (Kırklareli Atatürk)

14.30 Fethiyespor-Hatayspor (Fethiye İlçe)

14.30 İstanbulspor-BUGSAŞ Spor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 Nazilli Belediyespor-Pazarspor (Nazilli İlçe)

14.30 Anadolu Üsküdar 1908-Orduspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

 

Kırmızı Grup

----------------

3 Nisan Pazar:

14.30 Kocaeli Birlikspor-Fatih Karagümrük (Kocaeli Alparslan Türkeş)

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Aydınspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

14.30 Manisaspor-MKE Ankaragücü (Manisa 19 Mayıs)

14.30 Amed Sportif Faaliyetler-Tokatspor (Seyrantepe DİSKİ)

14.30 Kartalspor-Sivas Belediyespor (Kartal)

14.30 İnegölspor-Gümüşhanespor (İnegöl İlçe)

14.30 Eyüpspor-Bucaspor (Eyüp)

14.30 Ankara Demirspor-Keçiörengücü (TCDD Ankara Demirspor)

14.30 Tuzlaspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Tuzla Belediye)

 

- Spor Toto 3. Lig

 

1. Grup

----------

Yarın:

14.30 Kozan Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (İsmet Atlı)

14.30 Yeşil Bursa-Gölbaşıspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

14.30 Turgutluspor-Erzin Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)

14.30 Tire 1922-Düzcespor (Tire 4 Eylül)

14.30 Altay-Kızılcabölükspor (Buca İlçe)

14.30 Maltepespor-Kırıkhanspor (Maltepe Hasan Polat)

14.30 Silivrispor-Bursa Nilüferspor (Silivri)

14.30 Arsinspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Arsin İlçe)

 

2. Grup

----------

Yarın:

14.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Derincespor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

14.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Doğan Seyfi Atlı)

14.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Zara Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

14.30 Diyarbekirspor-Sakaryaspor (Diyarbakır Atatürk)

14.30 Payasspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Payas İlçe)

14.30 Etimesgut Belediyespor-Kemerspor 2003 (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.30 Adliyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Ankara OSTİM)

14.30 Sancaktepe Belediyespor-Yomraspor (Sancaktepe Belediyesi)

14.30 Gaziosmanpaşa-Ofspor (İstanbul Gaziosmanpaşa)

 

3. Grup

----------

Yarın:

14.30 Dersimspor-Çatalcaspor (Tunceli Atatürk)

14.30 Körfez İskenderunspor-Çine Madranspor (İskenderun 5 Temmuz)

14.30 Beylerbeyi-Batman Petrolspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

14.30 Darıca Gençlerbirliği-Bergama Belediyespor (Darıca İlçe)

14.30 Niğde Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Niğde 5 Şubat)

14.30 Gölcükspor-Kastamonuspor 1966 (İhsaniye İlçe)

14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Çorum Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

14.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Dardanelspor (Tavşanlı Ada)

14.30 Manavgatspor-Sandıklıspor (Evrenseki)

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Nakit Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 212 3545454 Faks : +90 212 356 47 88