• BIST 104.697
  • Altın 146,590
  • Dolar 3,4725
  • Euro 4,1668
  • İstanbul 37 °C
  • Ankara 33 °C

ING Bank ve NN Hayat ve Emeklilik’ten Turuncum Güvende Sigortası

ING Bank ve NN Hayat ve Emeklilik’ten Turuncum Güvende Sigortası
ING Bank ve NN Hayat ve Emeklilik’ten Turuncum Güvende Sigortası

 

ING Bank ve NN Hayat ve Emeklilik, Türkiye'de tabana en yaygın mevduat ürünü olan Turuncu Hesap'ın müşterilerine özel bir sigorta ürünü geliştirdi. Piyasadaki en rekabetçi mevduat hesaplarından biri olan Turuncu Hesap'a özel "Turuncum Güvende Sigortası" sektörde yenilikçi bir ürün olma özelliği taşıyor.

 

ING Bank ve NN Hayat ve Emeklilik, Türkiye'nin tabana en yaygın ve sektöre getirdiği ilklerle en rekabetçi tasarruf mevduatı ürünü olan Turuncu Hesap'a özel bir sigorta ürünü geliştirdi. Turuncu Hesap müşterilerine özel Turuncum Güvende Sigortası ile hesap sahiplerinin vefatı durumunda hesaplarındaki aylık ortalama bakiye toplamı kadar teminat tutarı yakınlarına aktarılacak.

 

ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Uygun, "Faizden feragat edilmeden hesaba istenildiği zaman para yatırılıp çekilmesini sağlayan Turuncu Hesap, 5. yılına girdi. Türkiye'nin lider tasarruf bankası olma hedefiyle çıktığımız yolda Turuncu Hesap, piyasaya girdiğinde içinde barındırdığı pek çok ilk ile yeni bir kategori yaratmıştı. Türkiye'nin ilk serbest vadeli mevduat hesabı olan Turuncu Hesap ile 1.3 milyon müşterimiz tasarruflarını kolay ve yüksek kazançlı şekilde artırabiliyor. Turuncu Hesap artık sigorta ürününün eklenmesiyle, hesap sahiplerinin başına istenmeyen bir olay geldiğinde, ailesine ve sevdiklerine de ek bir destek fonu yaratabilecek" dedi.

 

NN Hayat ve Emeklilik Satış Kanallarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Erdinç, Turuncum Güvende Sigortası hakkında şunları söyledi: "NN Hayat ve Emeklilik olarak, müşteri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geliştirdiğimiz aile odaklı ürün ve hizmetlerimize, 'Turuncum Güvende Sigortası' ile bir yenisini daha ekledik. Bu sigortaya sahip olan kişiler, kendilerinin vefatı halinde sevdiklerini gelecekte karşılaşabilecekleri finansal risklere karşı koruyabilecek. Sigorta kapsamında 64 yaş ve altı için vefat teminatı sunuyoruz. Sigortalıların başına istenmeyen bir durum geldiğinde hesaplarındaki aylık ortalama bakiye toplamı kadar tazminat tutarı, yakınlarına aktarılabilecek."

 

Turuncum Güvende Sigortası ile sevdiklerinizin geleceği emin ellerde

Müşteriler, Turuncu Hesaplarındaki her 1.000 TL için 1 TL ödeyerek "Turuncum Güvende Sigortası"na sahip olabilecek. Teminat tutarı, müşterilerin 200 bin TL'ye kadar Turuncu Hesaplarındaki aylık ortalama bakiyesine göre değişiklik gösterecek.

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Nakit Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 212 3545454 Faks : +90 212 356 47 88