• BIST 105.355
  • Altın 146,418
  • Dolar 3,4717
  • Euro 4,1656
  • İstanbul 37 °C
  • Ankara 33 °C

Veri depolama çözümlerine yapılacak yatırım 8,51 milyar Dolar’a ulaşacak

Veri depolama çözümlerine yapılacak yatırım 8,51 milyar Dolar’a ulaşacak
Veri depolama çözümlerine yapılacak yatırım 8,51 milyar Dolar’a ulaşacak

 

Veri depolama çözümlerinin iş sürekliliğine kattığı değer her geçen gün artıyor. Kurumlar, doğru ve güvenilir veri depolama çözümlerini kullanarak, işlerine odaklanabiliyor, zaman ve yatırım bakımından tasarruf sağlıyor, istedikleri her an ve mekânda verilerine kolayca erişebiliyorlar. Veri depolama çözümlerinde doğru ürün ve çözüm tercihi, hizmet kalitesiyle birlikte müşteri memnuniyetini de doğrudan etkiliyor. Hızlı, esnek, güvenilir ve yüksek kalitede veri depolama çözümleri sunan Synology, kurumların artan veriler ile baş etmelerini kolaylaştırıyor. Synology’nin ürün portföyüne eklediği DS216+ ürünü, ev kullanıcıları ile küçük ölçekli kurumlara güvenli ve yüksek kaliteli veri depolama olanağı sunuyor.

Verilerini güvenli şekilde yedeklemek isteyenler için en ideal çözüm

Bireysel veya kurumsal alanda iş süreçlerinin kesintiye uğramadan devam etmesi öncelikler arasında. Birden çok cihazla gerçekleştirilen işlemler, veri kapasitelerinin ve güvenlik beklentilerinin artmasını beraberinde getiriyor. Her yerden ve her zaman güvenilir şekilde verilere ulaşma ihtiyacı, yenilikçi ve tümleşik çözümlerin kullanımını gerekli kılıyor. Her ihtiyaca uygun tek cihaz üzerinden yenilikçi veri depolama çözümleri sunan Synology, veri depolama alanında yaratmış olduğu farkındalığı, hizmete sunduğu ürünleriyle pekiştiriyor. Yüksek hızlarda veri aktarımını mümkün kılan DS216+ ürünü, verilerin güvenli ortamlarda saklanmasına ve istenildiği an erişilebilmesine olanak tanıyor. Zamandan tasarruf sağlayan ve mali kayıpları minimuma indiren DS216+, beklentilerin üzerinde tümleşik bir veri depolama çözümü olarak kullanıcılara sunuluyor.

Yenilikçi veri depolama çözümleriyle dijital geleceği yakalayın

Veri artışının veri depolama alanındaki donanım ve yazılım çözümlerine olan yatırımları hızlandırdığını belirten Synology Türkiye Ürün Müdürü Volkan Yiğit, “Yaşadığımız dijital çağda, veri güvenliği ve verinin yönetilebilir olması çok önemli. Veri güvenliği ile ilgili endişe taşıyan kurumlar, en uygun depolama ve bulut çözümlerine karar vermeden önce mutlaka tümleşik bir güvenlik deneyimi yaşayabilecekleri çözümlere yönelmeliler. Birbirinden bağımsız altyapıların veya cihazların tercih edilmesi, güvenliğin, verimliliğin, hızın ve kalitenin düşmesine neden olan en büyük sebepler arasında. Tümleşik ürünlerin en büyük avantajı, güvenlik açıklarını ortadan kaldırması ve doğru bilgiye doğru kişinin ulaşabilmesini sağlamasıdır. Kurumlar, gelecek yıllardaki büyümelerini göz önünde bulundurarak, veri depolama alanına yatırım yapmalılar. Synology olarak, tek cihaz üzerinden sunduğumuz tümleşik veri depolama çözümlerimizle, güvenli, her zaman ve her yerden veriye erişimi mümkün kılan son teknoloji cihazları kullanıcılarımızın hizmetine sunuyoruz. Sağladığımız kullanım kolaylığı, kullanıcılarımızın karar mekanizmalarında önemli değişimler yaratıyor ve ihtiyaçlar külfet olmaktan çıkıyor. Dijital yaşamı teminat altına aldığımız veri depolama çözümlerimiz ile farkındalık yaratmaya devam ediyoruz.” dedi.

Bu ürün ile kendi özel eğlence merkezinizi yaratın

Intel Celeron N3050 işlemciye sahip olan DS216+, yüksek koruma için Intel AES-NI şifreleme özelliğiyle birlikte geliyor. 113 MB/s hızında şifrelenmiş veri aktarımını mümkün kılan DS216+, 111 MB/s okuma ve 109 MB/s’lik yazma hızı ile yüksek performans sunuyor. Ayrıca 1080p H.264 4K yüksek kaliteli video aktarımına ve oynatmaya imkân tanıyan DS216+, özel eğlence merkezi oluşturabilmeye olanak yaratıyor.

Güvenliğiniz ve yedekleriniz emin ellerde

Veriler üzerinde gerçekleştirilen düzenleme, paylaşma gibi işlemler için yüksek güvenlik sunan DS216+, Btrfs dosya sistemi ile yönetilebilirliği maksimum seviyeye çıkarıyor. Veri bütünlüğü kontrollerinin yapılabilmesine izin veren uygulama, verileri anlık geri yükleme, kotalı paylaşım gibi özelliklerin kullanımını mümkün kılıyor. Hot-swap (çalışır durumda disk değiştirme) desteği ile gelen DS216+, kullanıcılara tam kontrol imkanı veriyor.

En iyi multimedya ve ağ yönetimi deneyimi

DS216+ DiskStation Manager (DSM), gelişmiş sezgisel işletim sistemine sahip. Yenilikçi özellikleriyle, iş sürekliliği için gerekli tüm olanakları yaratan DS216+, yüksek verimliliğin avantajlarından yararlanılmasına imkân tanıyor. Sunduğu ürünleriyle iki kez üst üste “PCMag Business Choice Award Winner” ödülüne layık görülen Synology’nin bu yeni ürünü, kullanıcılar için ayrıcalıklı multimedya ve ağ yönetimi deneyimi sunuyor.

Synology hakkında

2000 yılında kurulan Synology, Ağa Bağlı Depolama (NAS) alanında dünya lideri bir markadır. Tayvan kökenli Synology'nin sunduğu kapsamlı ürün ve servis portföyü, büyük kurumsal şirketlerin yanında KOBİ'lerin ve ev tipi kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 2004 yılında geliştirdiği NAS işletim sistemi DiskStation Manager'ın (DSM) tanıtımını yapan Synology, sezgisel ve kullanıcı dostu arayüze sahip bu işletim sistemiyle birlikte, NAS sistemlerinin karmaşık ve yönetilmesi zor sistemler olduğu yönündeki algının da kırılmasını sağlamış ve kişisel bulut hizmetlerinden daha fazla kişinin yararlanmasına ön ayak olmuştur. Synology, aynı zamanda NAS sistemini yüksek performanslı ve tüm servislerin bir arada barındırdığı bir sunucuya dönüştüren Package Center (Paket Merkezi) yaklaşımının da mimarıdır. DSM 5.0 sürümünü 2014'te yayınlanmasıyla birlikte genel ve özel bulut servisler arasındaki bariyerler de ortadan kaldıran Synology'nin yenilikçi ve hibrit bulut konsepti, daha güçlü bir veri koruması ve mükemmel erişilebilirlik özelliklerini bir araya getirmektedir.

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Nakit Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 212 3545454 Faks : +90 212 356 47 88