• BIST 104.918
  • Altın 147,092
  • Dolar 3,4930
  • Euro 4,1820
  • İstanbul 23 °C
  • Ankara 19 °C

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Kendi Segmentinde Dünya 1'si Oldu

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Kendi Segmentinde Dünya 1'si Oldu
Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Wyndham Hotel Group EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) bölgesinde tüm alt segmentleri içeren 441 otelden üçüncü, dünya çapından en üst segmente sahip olan 33 Wyndham Grand arasından ise birinci oldu

Wyndham Hotel Group tarafından tüm otellerde kalite güvencesini ölçümlemek amaçlı, bağımsız kuruluşlarca gerçekleştirilen denetim sonucunda Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Wyndham Hotel Group EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) bölgesinde tüm alt segmentleri içeren 441 otelden üçüncü, dünya çapından en üst segmente sahip olan 33 Wyndham Grand arasından ise birinci oldu. Yılda bir kez gerçekleştirilen denetimlerde Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, 5 kategorinin 3'ünde 100 üzerinden 100 puan almayı başardı. Otel temizlikte 100, yiyecek ve içecekte 100, servis hizmetinde de 100 puan alarak ortalamada 96.65 notu yakalayarak en yüksek puanı almaya hak kazandı.

Dünya standartlarında bir oteliz

Hizmette kalitenin önemini özellikle vurgulayan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Genel Müdürü Mustafa A. Alparslan "Otelin tüm bölümlerinin kalite güvenliği ciddi şekilde incelendi. Wyndham Grand Kalamış Ailesi olarak kullandığımız malzemelerden sunuma kadar dünya standartlarını taşıyan bir otel olduğumuzu tescilledik" dedi.

Wyndham Hotel Group için bir gurur kaynağı

Otelde gerçekleşen ve denetimde emeği geçen tüm çalışanların biraraya geldiği özel günde, sertifika Wyndham Hotel Grup Franchise Operasyon Merkezi and Orta ve Doğu Avrupa Direktörü İlhan Köse tarafından takdim edildi. Köse, elde edilen bu başarıda Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel ekibinin göstermiş olduğu özverili çalışmanın ve aidiyet duygusunun önemini vurguladı. Wyndham Hotel Group için de bu elde edilen skorun bir gurur kaynağı olduğunu belirtti.

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Nakit Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 212 3545454 Faks : +90 212 356 47 88