• BIST 106.239
  • Altın 161,321
  • Dolar 3,8713
  • Euro 4,5671
  • İstanbul 14 °C
  • Ankara -1 °C

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, ödüllerine bir yenisini daha ekledi

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, ödüllerine bir yenisini daha ekledi
Her yıl gerçekleşen Wyndham Hotel Group EMEA Yıllık Değerlendirme Zirvesi’nde “2015 Genel Angajman Ödülü” (2015 Overall Engagement Award) ödülünün sahibi Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel oldu.

WYNDHAM GRAND İSTANBUL KALAMIŞ MARİNA HOTEL

ÖDÜLLERİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ

 

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, ödüle doymuyor. Her yıl gerçekleşen Wyndham Hotel Group EMEA Yıllık Değerlendirme Zirvesi’nde Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Avrupa, Ortadoğu, Avrasya ve Hindistan bölgesinde bulunan toplam 443 oteli geride bırakarak operasyonel başarı, servis kalitesi, yönetim başarısı, kurumsal kimlik ve marka tanıtımı kapsamında 2015 Genel Angajman Ödülü” (2015 Overall Engagement Award) ödülünü almaya hak kazandı.

 

Kentin en prestijli oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Her yıl gerçekleşen Wyndham Hotel Group EMEA Yıllık Değerlendirme Zirvesi’nde “2015 Genel Angajman Ödülü” (2015 Overall Engagement Award) ödülünün sahibi Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel oldu.

 

İspanya’nın Barcelona şehrinde gerçekleşen zirvede Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’i otelin Genel Müdürü Mustafa Alparslan temsil etti. Avrupa, Ortadoğu, Avrasya ve Hindistan bölgesinde bulunan toplam 443 oteli geride bırakarak operasyonel başarı, servis kalitesi, yönetim başarısı, kurumsal kimlik ve marka tanıtımı kapsamında yürütülen iletişim çalışmaları kapsamında birinciliğe layık görüldüklerine dikkat çeken Mustafa Alparslan; “Tüm departmanların başarısını ve uyumunu yansıtan 90 saniyelik tanıtım videosu ile yarışmaya katılan otelimiz, Wyndham Hotel Group tarafından2015 Genel Angajman Ödülü” (2015 Overall Engagement Award) ödülüyle gururlandırıldı. Bu ödül aracılığıyla kez daha ne kadar iyi bir iş yaptığımızı ispat etmiş olduk. Ekipçe bu haklı gururu yaşamanın mutluluğu içindeyiz. Ödülü hak etmemizde emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.” dedi.

 

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel geçtiğimiz günlerde global çapta yapılan denetimlerde, dünya çapında en üst segmente sahip olan 33 Wyndham Grand arasından birinci ödülünün ve aynı zamanda sadece otel ziyaretçilerinin deneyim ve değerlendirmelerinin kıstas alındığı booking.com oylamasında 8.8 puan alarak “Mükemmellik” ödülünün sahibi olmuştur.

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Nakit Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 212 3545454 Faks : +90 212 356 47 88