• BIST 104.001
  • Altın 145,505
  • Dolar 3,5061
  • Euro 4,1839
  • İstanbul 23 °C
  • Ankara 30 °C

Yunanistan'ın İnekleri Türkiye'den yönetilecek

Yunanistan'ın İnekleri Türkiye'den yönetilecek
Yunanistan'da açılan ilk Lely Center, Hollandalı süt sağım robotlarını Yunanlılar ile buluşturacak. Türkiye piyasasında hızla büyüyen Lely, aynı zamanda kendi bölgesinde olan Yunanistan yönetimini de üstleniyor.

Lely, Yunanistan'da ilk Lely Center'ın açıldığını duyurmaktan gurur duyar: Bir Milkplan Şirketi olan, Hellenic Süt Hayvancılığı Otomasyonları, Yunanistan'ın en önemli süt üretimi bölgesinin kalbindeki Selanik yakınlarında yer almaktadır. Bu açılış; modernleşme ve ilerlemeyi teşvik etmek için süt hayvancılığı çiftliklerine yapılan yatırımlara ilişkin olarak, Yunan süt hayvancılığı sektöründe beklenen ekonomik geçişlerle aynı zamana denk gelmektedir. Ayrıca Yunanistan'daki süt fiyatları, AB bölgesindeki en yüksek fiyatlardır.

 

Lely için Orient bölgesi, pek çok potansiyele sahip, gelişmekte olan bir piyasadır. Yunanistan'daki Lely Center, Türkiye'de yer alan ve 5 bayisi ile bölgesel olarak faaliyet gösteren Lely Orient destek organizasyonu tarafından yönetilecek.

 

Tarım sektöründe benzersiz bir bayilik ağı olan franchise sistemi, Lely'nin halihazırda 15 yıldır devam eden yenilikçi yaklaşımından doğmuştur. Lely, bugün sayısı neredeyse 180’i bulan uluslararası bayilik ağı sayesinde, süt hayvancılığı çiftçilerine süt sağım ekipmanları sunmakta.

 

20.000'den fazla kurulu robotuyla Lely filosu, dünyadaki en önemli filodur. Satış ve servis, bölgesel olarak hizmet vermekte olan Lely Center’lar tarafından sağlanmakta. Lely, süt hayvancılığı bölgelerinin kalbinde, her çiftçinin yakınında yer almakta ve yüksek kalite seviyesine sahip bir hizmet sunmaktadır. Lely aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki ağından gelen global bilgilerin ve deneyimlerin paylaşılmasını sağlamakta.

 

Lely Center’lar, Lely ürün yelpazesinde yer alan süt hayvancılığı ekipmanlarının satış ve servisinden sorumludur. Bu ayrıcalık, süt sağım sistemi konusundaki deneyimlerini ve uzmanlıklarını her gün müşterilerine sunabilmelerine olanak vermektedir. Eğitimli ve Lely sertifikalı servis mühendislerinin desteği sayesinde, müşterilerimiz yenilikçi otomatik süt sağım sistemlerinin son teknolojisine güvenmektedir.

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Nakit Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 212 3545454 Faks : +90 212 356 47 88